• Milyen tartalmakat szeretnél látni.

Semaine Internationale de Cannes de FINN 2014

By HUN 6
In Regattas
Feb 12th, 2014
0 Comments
1508 Views

cannes 2014-IMG_345667 finnes nevezett Cannes-ban. Két futam után vezet Jonathan Lobert. Eredmények itt:

Rgs

Ident

Concurrents

P Ret

P tot

c.1

c.2

Club / Pays

1

 FRA  112 LOBERT Jonathan

3.00

3.00

2
2.00

1
1.00

S N O NANTES

2

 EST   2 KARPAK Deniss

3.00

3.00

1
1.00

2
2.00

ESTONIE

3

 FRA   29 LE BRETON Thomas

8.00

8.00

3
3.00

5
5.00

S R BREST

4

 FIN  218 TAPIO Nirkko

9.00

9.00

6
6.00

3
3.00

FINLANDE

5

 AUT   3 RAUDOLSCHL Florian

13.00

13.00

5
5.00

8
8.00

FRANCE

6

 GER   25 KOHLHOFF Max

17.00

17.00

4
4.00

13
13.00

ALLEMAGNE

7

 FRA  177 PIC Fabian

17.00

17.00

11
11.00

6
6.00

S R ROCHELAISES

8

 GBR   87 CHILDS Paul

18.00

18.00

14
14.00

4
4.00

GRANDE-BRETAGNE

9

 DEN  231 BENDIX Mads

19.00

19.00

7
7.00

12
12.00

DANEMARK

10

 FRA   89 MONTAGUT Benjamin

23.00

23.00

16
16.00

7
7.00

S R ROCHELAISES

11

 SWE   33 SALMINEN Max

23.00

23.00

9
9.00

14
14.00

SUEDE

12

 UKR   5 GUSENKO Andrii

24.00

24.00

15
15.00

9
9.00

UKRAINE

13

 CZE   1 MAIER Michael

28.00

28.00

10
10.00

18
18.00

REPUBLIQUE TCHE

14

 GER  707 BREUER Uli

30.00

30.00

8
8.00

22
22.00

ALLEMAGNE

15

 GER  259 KASUESKE Phillip

30.00

30.00

19
19.00

11
11.00

ALLEMAGNE

16

 DEN   5 STACHELHAUS Jacob

34.00

34.00

24
24.00

10
10.00

DANEMARK

17

 FRA   99 ALLAIN DES BEAUVAIS Marc

35.00

35.00

20
20.00

15
15.00

S N O NANTES

18

 GBR   17 BLOWERS Paul

41.00

41.00

13
13.00

28
28.00

GRANDE-BRETAGNE

19

 HUN   8

BELICZAY Marton

41.00

41.00

21
21.00

20
20.00

HONGRIE

20

 FRA  114 MOREL Thomas

42.00

42.00

12
12.00

30
30.00

C N BAUDUEN

21

 NED  972 KIRSCHBAUM Tobias

42.00

42.00

25
25.00

17
17.00

HOLLANDE

22

 GER  165 MEID Dirk

42.00

42.00

17
17.00

25
25.00

ALLEMAGNE

23

 GBR   40 DANIELS Nick

47.00

47.00

23
23.00

24
24.00

GRANDE-BRETAGNE

24

 FIN   9 HEINONEN Eki

51.00

51.00

28
28.00

23
23.00

FINLANDE

25

 UKR   8 GAVRYSH Taras

54.00

54.00

27
27.00

27
27.00

UKRAINE

26

 RUS   34 KASATOV Aleksandr

55.00

55.00

36
36.00

19
19.00

RUSSIE

27

 GER  212 WOLFF Rainer

55.00

55.00

22
22.00

33
33.00

ALLEMAGNE

28

 GBR   8 CHILDS Simon

58.00

58.00

26
26.00

32
32.00

GRANDE-BRETAGNE

29

 NED   27 KAMPHORST Paul

58.00

58.00

29
29.00

29
29.00

HOLLANDE

30

 UKR   14 STASYUK Volodymyr

59.00

59.00

38
38.00

21
21.00

UKRAINE

31

 GBR   56 MACKIE John

61.00

61.00

45
45.00

16
16.00

GRANDE-BRETAGNE

32

 ITA  100 GRIGOLON Francesco

71.00

71.00

40
40.00

31
31.00

ITALIE

33

 HUN   50

AKOS Lukats

72.00

72.00

32
32.00

40
40.00

HONGRIE

34

 SUI   63 GAUTSCHI Thomas

72.00

72.00

34
34.00

38
38.00

SUISSE

35

 FRA   28 GRALL Sebastien

74.00

74.00

18
18.00

56
56.00

S N BANDOL

36

 FRA   55 BAUDIN Arnaud

80.00

80.00

39
39.00

41
41.00

C N LORRAIN

37

 GBR   77 SELLARS Howard

81.00

81.00

33
33.00

48
48.00

GRANDE-BRETAGNE

38

 SUI   1 FATZER Hans

81.00

81.00

37
37.00

44
44.00

SUISSE

39

 RUS   69 KHARITONOV Denis

82.00

82.00

56
56.00

26
26.00

RUSSIE

40

 FIN  112 AJANKO Seppo

82.00

82.00

31
31.00

51
51.00

FINLANDE

41

 FRA  124 MOREL Franck

86.00

86.00

51
51.00

35
35.00

C N BAUDUEN

42

 RUS  142 POLOVINKIN Yury

86.00

86.00

44
44.00

42
42.00

RUSSIE

43

 FIN   8 KOSKI Henri

87.00

87.00

41
41.00

46
46.00

FINLANDE

44

 GER  236 LOHMANN Andreas

88.00

88.00

35
35.00

53
53.00

ALLEMAGNE

45

 NED   50 ZETZEMA Jan

89.00

89.00

55
55.00

34
34.00

HOLLANDE

46

 TUN   1 ESSEGHIR Karim

89.00

89.00

53
53.00

36
36.00

S R ANTIBES

47

 NED  100 VAN DER SLUIS Arend

89.00

89.00

52
52.00

37
37.00

HOLLANDE

48

 NED  965 THOLE Robert

91.00

91.00

46
46.00

45
45.00

HOLLANDE

49

 GBR   65 POTTER David

92.00

92.00

42
42.00

50
50.00

GRANDE-BRETAGNE

50

 GER  202 ELSAESSER Rolf

96.00

96.00

49
49.00

47
47.00

ALLEMAGNE

51

 NOR   1 PEDERSEN Anders

98.00

98.00

30
30.00

DNF
68.00

NORVEGE

52

 FRA  869 BAUMGARTEN Regis

99.00

99.00

47
47.00

52
52.00

S R V ANNECY

53

 RUS   71 KLYAYMAN Leonid

99.00

99.00

50
50.00

49
49.00

RUSSIE

54

 FRA  118 SCHERER Thomas

102.00

102.00

63
63.00

39
39.00

Y C CANNES

55

 UKR   55 GUSENKO Olensandr

102.00

102.00

59
59.00

43
43.00

UKRAINE

56

 SUI   4 HURACEK Jiri

104.00

104.00

43
43.00

61
61.00

SUISSE

57

 GER  175 MÖCKEL Michael

107.00

107.00

48
48.00

59
59.00

ALLEMAGNE

58

 DEN   11 JENS Makholm

113.00

113.00

58
58.00

55
55.00

DANEMARK

59

 FRA  800 ZOCCOLA Yves

115.00

115.00

57
57.00

58
58.00

C N HAUTE SEINE

60

 FRA  105 CAUDARD Charles

122.00

122.00

DSQ
68.00

54
54.00

S R VANNES

61

 FRA   60 CUTUGNO Jeanfrancois

122.00

122.00

54
54.00

DNF
68.00

Y C CANNES

62

 FRA  128 CASTANET Denis

122.00

122.00

62
62.00

60
60.00

S N BANDOL

63

 FRA   98 VINCENT Yann

122.00

122.00

60
60.00

62
62.00

Y C CANNES

64

 FRA   73 CASTILLON Jean-michel

125.00

125.00

DNF
68.00

57
57.00

Y C CANNES

65

 FRA  104 GAILES Jean pierre

129.00

129.00

61
61.00

DNF
68.00

Y C CANNES

66

 FRA   24 HOUREZ Philippe

132.00

132.00

64
64.00

DNF
68.00

Y C CANNES

 FRA  888 DEBONNET Mathieu

136.00

136.00

DNF
68.00

DNF
68.00

Y C CANNES

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.