• Milyen tartalmakat szeretnél látni.

ISAF Sailing World Cup Mallorca 2014 végeredmény

Publikálta HUN 6
Kategória: Versenyek
Már 30th, 2014
O hozzászólás
1658 Views

Végeredmény

 13555080483_8014209e62_o

 

Zsombi  a 13. helyen.

 

Eredmények alul.

Néhány esélyes.

Oliver Tweddell (AUS)

Vasilij Zbogar (SLO)

Jorge Zarif (BRA)

Giles Scott (GBR)  Interjú vele:

Björn Allansson (SWE)

Berecz Zsombor (HUN)

Josh Junior (NZL)

1  GBR 41 10 Giles SCOTT WPNSA 36 43
5
3
3
5
7
1
1
1
1
16
2  FRA 29 30 Thomas le BRETON SR BREST 42 54
2
1
6
1
1
12
8
2
7
14
3  FRA 112 6 Jonathan LOBERT SNO Nantes 50 63
3
10
1
9
13
3
9
3
2
10
4  GBR 85 2 Andrew MILLS Queen Mary 62 80
1
4
3
13
17
11
18
6
5
2
5  POL 17 13 Piotr KULA GKZ GDANSK 67 83
11
15
4
2
1
16
6
8
16
4
6  SLO 573 97 Vasilij ZBOGAR J.k.burja 68 91
5
7
5
10
4
14
4
23
13
6
7  FIN 218 44 Tapio NIRKKO EPS 69 94
14
2
1
9
2
21
25
5
3
12
8  GBR 11 23 Edward WRIGHT Parkstone YC 74 121
8
UFD
8
3
5
4
5
29
4
8
9  CRO 524 21 Ivan KLJAKOVIC GASPIC JK Labud 75 122
8
1
UFD
1
8
8
15
4
8
OCS
10  EST 2 8 Deniss KARPAK Karpak Sailing Team 83 109
6
4
2
2
12
5
26
20
10
OCS
11  USA 6 5 Caleb PAINE St. Francis YC 68 89
3
14
13
7
2
7
7
21
15
12  CAN 5 32 Greg DOUGLAS Royal Canadian Yacht Club 72 109
4
37
2
3
9
10
16
17
11
13  HUN 40 28 Zsombor BERECZ MVM SE 80 110
2
12
6
6
4
19
19
30
12
14  GRE 77 42 Ioannis MITAKIS P.S.C 89 120
9
22
4
4
6
22
3
31
19
15  GBR 88 4 Mark ANDREWS Largs S C 91 113
18
8
9
5
16
13
10
12
22
16  NZL 24 15 Josh JUNIOR Worser Bay Boating Club 92 127
26
6
8
4
5
9
2
35
32
17  ITA 123 18 Filippo BALDASSARI Svgdf 109 136
27
8
13
15
3
18
24
11
17
18  CRO 69 12 Milan VUJASINOVIC Sailing Club Split 110 137
22
9
11
12
10
15
22
27
9
19  BRA 109 33 Jorge ZARIF CBVELA 117 148
17
5
10
23
8
2
28
24
31
20  ITA 146 16 Michele PAOLETTI Cc. Aniene 119 154
23
17
5
10
7
30
35
13
14
21  SWE 6 3 Bjorn ALLANSSON GKSS 123 154
31
24
12
21
12
6
11
14
23
22  ITA 117 7 Giorgio POGGI SVGDF 125 159
6
12
18
8
17
27
12
34
25
23  TUR 21 26 Alican KAYNAR Fenerbahçe Spor Kulübü 125 159
4
26
21
11
14
17
13
19
34
24  NZL 16 22 Andrew MURDOCH TYPBC / Kerikeri Cruising Club 130 162
7
14
28
22
6
20
32
9
24
25  ESP 8 27 Pablo GUITIAN C.N.ELCANO 134 159
13
15
15
23
14
25
20
16
18
26  ESP7 39 Alejandro MUSCAT Club n?utic Garraf 135 165
12
21
14
7
30
23
23
15
20
27  POR 5 37 Frederico MELO CASCAIS 136 171
21
20
19
12
9
35
21
7
27
28  SWE 33 25 Max SALMINEN GKSS 138 179
41
11
17
17
22
24
31
10
6
29  SLO 5 64 Gasper VINCEC JD FINN SLOVENIJA 147 180
11
9
25
27
11
29
14
33
21
30  UKR 5 24 Andrii GUSENKO OSHVSM 157 194
28
13
10
16
3
36
37
25
26
31  EST 11 9 Lauri VAINSALU Ropk 165 203
7
3
31
13
15
34
38
26
36
32  DEN 4 68 Mads BENDIX FS 170 207
15
5
14
20
22
31
34
37
29
33  ITA 66 17 Enrico VOLTOLINI Sez. vela GdiF 174 208
13
34
16
6
28
33
30
18
30
34  RUS 9 19 Eduard SKORNYAKOV CSP Khlebnikovo 175 208
30
18
7
14
23
28
27
28
33
35  AUS 261 1 Oliver TWEDDELL SYC/SSCBC 176 217
15
33
7
14
23
26
17
DNC
DNF
36  ESP 161 54 Miguel FERNANDEZ VASCO CM Oza “”O Puntal 191 228
14
19
9
24
37
32
29
36
28
37  RUS 6 41 Arkadiy KISTANOV Khlebnikovo, CSK VMF Youth 191 228
16
2
33
19
28
37
36
22
35
38  USA 40 62 Luke LAWRENCE Coral Reef Yacht club 203 244
1
10
26
30
13
DNF
DNF
DNC
DNF
39  CZE 5 47 Ondrej TEPLY YC Brno Youth 208 255
20
7
12
UFD
29
38
33
32
37
40  POL 1 35 Milosz WOJEWSKI Pogon Szczecin 210 251
17
17
16
15
24
39
DNF
DNC
DNF
41  CZE 85 20 Tomas VIKA Czech Sailing Team 92 128
25
6
30
17
36
1
1
7
5
42  RUS 57 36 Egor TERPIGOREV CSP Khlebnikovo 97 135
9
25
30
38
10
9
5
5
4
43  CZE 1 14 Michael MAIER YCR 107 138
23
19
17
31
21
5
4
11
7
44  CAN 110 51 Martin ROBITAILLE CVL RCYC 128 175
33
41
UFD
11
26
4
2
2
9
45  URU 301 100 Alejandro FOGLIA YCPE 128 181
30
16
11
20
27
6
9
9
RET
46  GER 259 89 Phillip KASUESKE VSaW / SCF Youth 136 170
16
31
20
18
21
7
34
12
11
47  AUS 41 11 Jake LILLEY RQYS Youth 137 184
40
27
35
UFD
25
3
3
3
1
48  TUR 211 48 Alican BASEGMEZ IYK 144 181
37
20
19
18
19
17
8
20
23
49  GBR 87 46 Paul CHILDS HISC 145 183
38
21
24
19
24
11
15
17
14
50  GBR 29 34 Peter McCOY Emsworth Slipper Sailing Club 146 179
19
33
21
30
25
2
18
23
8
51  GBR 18 40 James HADDEN WPNSA/Rya 150 182
32
26
22
32
15
16
16
8
15
52  RUS 1 95 Aleksey SELIVANOV krasnodar 153 182
24
29
18
28
27
19
17
14
6
53  GBR 91 87 Ben CORNISH EXE sc 154 201
35
30
23
UFD
11
10
42
1
2
54  POL 111 63 Jakub MARCINIAK AZS Politechnika Gdanska Youth 165 200
33
32
25
25
20
8
6
35
16
55  NOR 1 53 Anders PEDERSEN DSSF 166 219
40
23
22
22
18
BFD
10
21
10
56  FRA 89 86 Benjamin MONTAGUT SRR 172 210
29
38
33
16
16
22
25
15
SCP
57  POL 13 38 Michal JODLOWSKI AZS UW 174 227
10
32
26
29
34
15
BFD
25
3
58  BRA-1 29 Bruno PRADA CBVELA 174 227
34
22
37
8
18
14
14
27
DNC
59  FRA 177 56 Fabian PIC SRR 175 210
22
13
32
35
31
20
21
16
20
60  USA 21 31 Gordon LAMPHERE Lake Geneva Yacht Club 185 228
43
28
20
36
20
24
27
13
17
61  GER 25 88 Max KOHLHOFF Kieler Yacht Club 188 241
19
43
27
26
36
12
7
18
DNC
62  ITA 214 59 Riccardo BEVILACQUA S.V.O.C Youth 190 243
24
39
15
27
26
BFD
13
22
24
63  POL 16 82 Mikolaj LAHN UKS FIR Youth 199 239
18
37
40
32
19
18
24
32
19
64  RUS 8 81 Anatoly KORSHIKOV azov 200 236
36
25
29
34
35
23
26
10
18
65  ESP 500 49 Jose Alejandro ARANZUEQUE TORMO CLUB NAUTICO SANTA POLA 201 237
27
29
27
26
33
21
SCP
36
12
66  FRA 99 57 Marc ALLAIN DES BEAUVAIS SNO Nantes 212 251
34
11
39
28
34
27
29
28
21
67  ITA-747 83 Simone FERRARESE Circolo Vela Bari 212 259
10
28
DNC
24
35
36
32
19
SCP
68  FRA 114 65 Thomas MOREL CNBauduen 213 266
25
16
31
34
29
29
19
30
DNC
69  TUR 1 60 Cem GOZEN ?STANBUL SA?L?NG CLUB 226 279
28
23
40
25
40
BFD
11
6
RET
70  GER 252 76 Eike MARTENS NRV/ WVH 233 286
26
30
24
33
41
25
28
26
DNC
71  CRO 6 61 Dan LOVROVIC YC Galeb 242 295
45
42
UFD
35
31
BFD
12
4
26
72  DEN 23 66 Martin BOIDIN Royal Danish Yachtclub 244 291
37
27
36
UFD
38
31
22
31
22
73  IRL 4 45 Ross HAMILTON Royal Irish Yacht Club 254 307
36
42
23
37
30
13
20
RET
DNC
74  USA 11 72 Philip TOTH myc 264 311
21
UFD
34
36
39
32
31
44
27
75  ITA 83 70 Matteo SAVIO Circolo Vela Muggia Youth 266 304
31
38
35
38
32
37
36
29
28
76  USA 69 50 John F DANE Pass Christian Yacht Club 269 322
12
SCP
34
43
42
35
40
43
DNC
77  ITA 975 92 Alessandro VONGHER circolo nautico san vincenzo 271 313
41
40
37
29
32
28
SCP
33
31
78  AUS 22 58 Joseph McMILLAN WSC 274 327
20
36
38
40
37
26
DSQ
24
DNC
79  RUS 27 74 Denis KOTLYAROV Saint-Petersburg Youth 284 329
38
39
32
45
39
33
30
40
33
80  RUS 28 79 Artur KOTLYAROV Saint-Petersburg 285 332
DNC
41
29
41
46
30
35
34
29
81  ESP 112 80 Fernando ROS MARTINEZ independiente 294 347
29
24
28
21
33
DNF
DNF
DNC
DNC
82  ITA 191 91 Alessandro CATTANEO C.V.Sarnico 300 344
42
35
42
33
44
40
41
37
30
83  POL 10 94 Jaroslaw KULA BTZ BISKUPIEC 314 360
46
43
43
42
42
34
RDG
42
32
84  UKR 7 99 Anatoliy NOSAR OSHVSM 321 365
43
44
44
40
41
38
43
38
34
85  RUS 41 69 Feliks DENIKAEV MOSCOW 323 376
39
34
41
39
38
41
38
DNC
DNC
86  SUI 63 52 Thomas GAUTSCHI YCBielersee 327 380
44
44
39
42
45
39
33
41
DNC
87  ESP 313 78 Antonio PARRA ARRONDO RCN Coru?a 328 381
32
35
45
37
DNC
42
37
DNC
DNC
88  SWE16 98 Henrik RYDELL UKF 335 388
35
31
36
44
44
DNF
DNF
39
DNC
89  RUS 1117 67 Andrew BILL MACF 349 402
DNC
DNC
38
31
45
44
44
DNC
DNC
90  RUS 142 75 Yury POLOVINKIN MACF 358 411
39
40
41
39
40
DNF
DNF
DNC
DNC
91  ITA 212 71 Lanfranko CIRILLO tyc 364 417
DSQ
45
42
46
43
43
45
DNC
DNC
92  SVK 15 77 Slavomir SOPUCH JK Presov 369 422
42
36
46
41
SCP
DNF
DNF
DNC
DNC

Vélemény, hozzászólás?

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..